Afyon Görüntülü Diyafoni Sistemleri

Afyon Elektrik

afyonelektrikci logo

Afyon Netelsan, NTS, Audio görüntülü diyafoni sistemlerinin malzeme temini, kurulum ve bakım işlemlerini yapan firmamıza iletişim numaralarımızdan ulaşabilirsiniz.

NETELSAN 

1989 yılında kurulmuş olan yerli bir üründür. İnterkom konusunda hizmet vermektedir. Netelsan Görüntülü Diafon Sistemleri Ürünleri Yerli Üretim Olmasına Karşın Bir Çok Avrupa Ülkesine İhracatı Yapılmaktadır. Avrupa Standartlarında Ürün Kalitesine Sahip Olan Netelsan Görüntülü Diafon Sistemleri Ürünleri TSE Hizmet Yeterlilik ve İSO 9001 Belgelerine Sahiptir.

Apartmanlarda, Sitelerde , Villalarda Görüntülü Diafon ve Akıllı Ev Sistemleri ürünlerine sahip olan Netelsan Diyafon Ürünlerini Firmamız Aracılığı İle Temin Edebilirsiniz.

Netelsan Afyon
Netelsan Afyon

AUDİO

1979 yılında kurulmuş olan Audio Görüntülü Diafon Sistemleri Ürünleri Yerli Üretimdir. Audio Sistemlerinin Bir Çok Avrupa Ülkesine İhracatı Yapılmaktadır. Avrupa Standartlarında Ürün Kalitesine Sahip Olan Audio Görüntülü Diafon Sistemleri Ürünleri TSE Hizmet Yeterlilik ve İSO 9001 Belgelerine Sahiptir.

Apartmanlarda , Sitelerde , Villalarda Görüntülü Diafon Akıllı Ev Sistemleri ürünlerine sahip olan Audio Diafon Ürünlerini Firmamız Aracılığı İle Temin Edebilirsiniz.

AUDİO BAĞLANTI ŞEMASI VE KULLANMA KLAVUZU

Audio Afyon
Audio Afyon

NTS 

1992 Yılından İtibaren İnterkom Konusunda Türkiye Merkezli Olarak Hizmet Vermekte Olan Bir Markadır. NTS Görüntülü Diafon Sistemleri Ürünleri Yerli Üretim Olmasına Karşın Bir Çok Avrupa Ülkesine İhracatı Yapılmaktadır. Avrupa Standartlarında Ürün Kalitesine Sahip Olan NTS Görüntülü Diafon Sistemleri Ürünleri  TSE Hizmet Yeterlilik ve İSO 9001 Belgelerine Sahiptir.

NTS Afyon
NTS Afyon

NTS BAĞLANTI ŞEMASI

NTS DAİRE KODLAMALARI

Scroll to Top