elektrik-iletisim

Afyon Güneş Enerji Sistemleri

Güneş Enerjili Tarımsal Sulama

Gunes Enerjisi ile Tarimsal Sulama
Gunes Enerjisi ile Tarimsal Sulama

Afyonda güneş enerjili tarımsal sulama faaliyetleri yürütüyoruz. Mazot derdinden tamamen kurtulmak için sizlerde tarlalarınızda, bahçelerinizde güneş enerjili tarımsal sulama sistemlerinden faydalanabilirsiniz. Mevcutta elektrik enerjisi kullanarak sulama yaptığınız monofaze veya trifaze sulama pompalarını değiştirmenize ise gerek yok.

Güneş Enerjili Tarımsal Sulama Maliyet Hesabı

İletişim numaralarımızdan bizlere ulaştıktan sonra elinizdeki mevcut ekipmanlara göre hesaplama yapılarak tarlanıza veya bahçenize kurulacak olan sistem, akü olmadan gelen enerjiyi direk pompaya verecek biçimde demir konstrüksiyon üzerine güneş açısı yapılarak yerleştirilecektir. Sistem günışığından faydalanma süresine göre yaklaşık 10 saat çevrimiçi çalışmaktadır, gece sulamaya devam etmek isterseniz mevcut elektrik şebekesi üzerinden sulama yapılabilmektedir. Yaklaşık maliyet hesaplaması yapmak için bizlere ulaşın.

Çatı Üzerine Güneş Enerji Paneli Kurulumu

cati ustu gunes enerjisi
cati ustu gunes enerjisi

Çatınızın üzerine kurulan güneş enerji panelleri sizleri her ay fatura ödeme derdinden kurtaracağı gibi konutunuzda güç artışı yaparak tükettiğinizden fazlasını da  elektrik dağıtım şirketine satabilirsiniz. Çatı üzerine kurulan güneş panel sistemleri maliyetlerini maksimum 5 yıl içerisinde amorti ederek 20 yıllık ömrüyle 15 yıl bacasız fabrika misali yatırımcısına gelir sağlamaktadır. Elektrik faturası ödemekten kurtulmak ve çatınızdan elektrik satarak gelir sağlamak istiyorsanız maliyet hesaplamaları için bizlere ulaşın.

Scroll to Top