Afyon Şofben Montajı ve Kurulumu

Elektrikli ani su ısıtıcınızı evinize kuralım

afyonelektrikci logo

Afyonda Elektrikli Şofben Montajı

Elektrikli ani su ısıtıcılarının halkın tabiriyle elektrikli şofbenlerin afyonkarahisar ilinde montaj ve kurulum hizmetlerini yapmaktayız. Tesisat bağlantısı kurulmadan önce elektrik şebekesinin en uygun yerinin seçilmesi kablolamanın yapılması ardından montaj işlemlerinin yerine getirilmesi şeklinde işlem yapılmaktadır. Afyonkarahisar ilinin tüm mahalle ve merkez köylerine hizmet vermekteyiz.

Montaj için elektrik bilgisi şart

Afyon şofben montajı hizmeti; şofben montajı yapılmadan önce yeri iyi şekilde belirlenmelidir. Yer yanlış belirlenirse elektrik kabloları ve su borularında delinme yaşayabilir. Herhangi bir problemle karşılaşmamak için montajı profesyonellerin yapması gerekmektedir. İletişim numaralarımızdan bize ulaşabilirsiniz.

afyon şofben bağlantısışofben montajı nasıl yapılmalıdırafyon şofben elektrik bağlantısı 

şofben montajı
şofben montajı

Elektrik mesleği eğitimi almadıysanız lütfen montaj işlemlerini kendiniz yapmaya çalışmayınız. Şofben montajı işlemine başlamadan önce evin elektriği mutlaka ana sigortadan kapatılmalıdır. Ardından faz nötr ve toprak kablolarının hangisi olduğu tam anlamıyla ayırt edilmelidir. Bazı tesisatlarda tesisatçılar uygunsuz renklerde kablo kullanabilmektedir. Bunun için renklere güvenerek işlem yapmayınız mutlaka ölçü aletiyle kontrol ediniz. Daha sonra uygun şekilde duvara monte edilen şohben kabloları tesisat ile irtibatlandırılır.

Scroll to Top